Ką geriau pasirinkti?

Rašykite atsiliepimus apie savo bandytus kaljanus, dėkite jų nuotraukas.

Ką geriau pasirinkti?

Standartinė dovism » 09 Bal 2013, 00:16

Sveiki, forumiečiai, :-Q

Kaljanų srityje neesu didelis žinovas, tačiau noriu nusipirkti kažką neblogo už sumą kurią galiu skirti. Ta suma būtų ~150 lt. Galbūt galėtumėte kažką konkrečiau patarti kur ir ką pirkti kad neapsigauti.

Šiuo metu esu nusižiūrėjęs šiuos du variantus :

http://www.kaljanai.lt/index.php?route= ... uct_id=237

Šio aprašyme sugundė "(labai plati didelės talpos kolba)". Tai privalumas ar visgi minusas? :)

Taip pat galvoju ir apie šį :

http://www.kaljanai.lt/index.php?route= ... uct_id=259

Gal kasnors turite ar žinote ir galite raštelti komentarų apie juos? :) :geek:
dovism

Praneš.: 1

Re: Ką geriau pasirinkti?

Standartinė lukius » 09 Bal 2013, 14:03

kad kolba plati tai gerai bus sunkesnis ir stabilenis :) seip abu jie yra neblogi juk Aladin vient tai sako :) taigi rinktis tau
lukius

Praneš.: 37

Standartinė Faraonas » 09 Bal 2013, 16:07

Is Aladinu kaljanai.lt as galiu atsakyti tik uz Aladin Amira CA 67cm :):
http://www.kaljanai.lt/index.php?route= ... duct_id=50
Todel kad pats toki turiu ir dar 3 maziausiai asmenis pazystu kas turi. Apie ji negirdejau jokiu nusiskundimu.
Apie tavo pateiktus kaljanus nebandes negaliu pasakyti. Tas kur KOUFY L CA. 56CM (TURKIO/AUKSINĖ), kazkaip keistas, 56cm ir raso, kad jau didelis. Kiek pamenu, dideli prasideda nuo 60cm, nes dar 53cm skaitosi vidutinis/mazas. Bet siaip kolba man patinka :), grazi, didele, tikrai bus stabili.
O antras ganetinai didelis 69cm tikrai vertas demesio.

Siaip pas kaljanai.lt, jei yra galimybe galima rinktis kolbas. Kai as pirkau, rinkausi is 5 variantu. Be to isitikinau, jog pirkti tiesiogiai labiau apsimoka. Mat buvo toks atvejis kai issirinkau 2 kaljanu modelius is kaljanai.lt, po to susitares nuvikau ju apziureti, tai labai nudziugau, jog nepirkau internetu :). Internete atrode labai graziai, dideli ir pan., o kai pamaciau vizualiai, nusiviliau, nes kolbos buvo ganetinai siauros, o kaljanai dideli, tad labai mazas stabilumas. O tada istrauke man si Aladin Amira CA 67cm. Labai patiko ir ivalziau :).
Siaip pas kaljanai.lt nevisi kaljanai ir nevisos prekes yra iskeltos, dabar jis neturi tam laiko, tad daug kas pas ji namuose. Aladin Amira CA 67cm irgi nebuvo nete, nusipirkau, kai nuvikau pas ji, tik veliau iskele. Be to, tu kolbu is kuriu rinkausi irgi nete nematau. Zodziu dar didelis asortimentas pas ji namuose, tad pirkti tiesiai is prekeivio apsimoka :D.

Praneš.: 410

Standartinė lukius » 09 Bal 2013, 18:50

visi kaljanai yra internete kitu jis neturi klausiau praeita savaite :) mano kaljanas jau keliauja parasysiu gal atsiliepima apie mj :0 bei angliukus cocobel
lukius

Standartinė Faraonas » 09 Bal 2013, 20:10

lukius rašė:visi kaljanai yra internete kitu jis neturi klausiau praeita savaite

Nelabai jis ten kalbejo ar laiko turejo, jei tu kalbejai telefonu ar pastu. Reikia kontaktuoti akis i aki, jei nori nuolaidu ir pamatyti visa asortimenta 8-) . Nes as pas ji pries koki menesi buvau, tai patykek maciau tokiu kolbu, kad el svetaineje net nebuvo ikeles is viso + dar kazkokiu nauju slangu, kuriu irgi svetaineje nera.
Beje kai pirkau kaljana, mano kaljano irgi webe nebuvo ir tu kolbu kur is 5 rinkausi irgi nebuvo ir dabar nera. Mano kaljanas turejo kainuoti 169Lt, tiek ir buciau plojes, jei buciau pirkes internetu. Bet pirkau nuvares, tiesiai pas ji is namu. Pirkau- Kaljana, papildomai Vortex taure, MolaMix prieda, CocoBel angliu, ir sumokejau 169Lt, kaljano kaina + dave isbandyti Forty four (baronkos) angliu pakeli.
Va teip va :).

Standartinė lukius » 09 Bal 2013, 21:11

ns as ir nuolaida gavau . nesiskundziu . kontaktavau per skype . del paciu priedu tai galbut bet patys
kaljanai tai visi intike.

p.s adminas galetu mum duot teise trynt spaw nes ziuriu jis nesirupina o mes keli cia aktyvus
lukius

Standartinė Faraonas » 10 Bal 2013, 11:37

ns as ir nuolaida gavau . nesiskundziu . kontaktavau per skype . del paciu priedu tai galbut bet patys
kaljanai tai visi intike.

Nifiga nevisi, kai pas ji pries menesi buvau, rode man maziausiai 8 didelius variantus, kuriu cia tikrai nera, nes sake neturi laiko tuo uzsiimti. As net kai pas ji buvau rudieni, rode neblogu kaljanu, bet webe ju tikrai nemaciau. Be to turi dar nemazai nauju NARIKELA kaljanu, o webe ikelti vos 4 :). Plius bratukas pries 4 dienas nusikirto Aladina 70cm, webe jo tikrai nera :).

p.s adminas galetu mum duot teise trynt spaw nes ziuriu jis nesirupina o mes keli cia aktyvus

Kazkada jau siuliau :? .

Standartinė Brisius » 04 Geg 2015, 07:47

Sveiki, dabar visos prekės, kurios yra sandėlyje yra ir svetainėje www.kaljanai.lt
Gegužės gale kažkur yra laukiamas prekių papildymas. Visos prekės vėl bus patalpintos į e - shopą :!:
:-Q 8-)
www.kaljanai.lt - viskas tavo kaljanui

http://www.smagumas.lt - rankų darbo mediniai šachmtai

http://www.plunksnele.lt aukštos kokybės patalynė
[url][/url]
Brisius

Praneš.: 25

Grįžti į Kaljanai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias